Prostownik ładowarka do akumulatorów TCE N24100M 24V 100A 230V NEOS
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TCE N24100M 24V 100A NEOS to wydajny prostownik przeznaczony do ładowania akumulatorów trakcyjnych kwasowych o napięciu 24 V. Urządzenie zasilane jest z sieci 230 V i oferuje maksymalny prąd ładowania do 100 A, dzięki czemu umożliwia szybkie i efektywne uzupełnianie energii w dużych bateriach stosowanych w maszynach oraz pojazdach przemysłowych takich jak wózki widłowe, podnośniki magazynowe, platformy robocze i inne.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 112 mm |
| Szerokość całkowita | 203 mm |
| Długość całkowita | 355 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 7,5 kg |
| Typ ładowanego akumulatora | Kwasowy |
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Pobór prądu | 12,5 A |
| Napięcie wyjściowe | 24 V |
| Prąd ładowania | 100 A |
| Moc pobierana (pozorna) | 2,90 KVA |
| Stopień szczelności | IP 66 |
| Typ montażu | Naścienny |