Koło zamachowe Xinchai Gunstig 916
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koło zamachowe ładowarki Gunstig 916 z silnikiem Xinchai stosowane w Kingway, Gunstig, Aps, Schmitd, Taian, Hercules, Everun, Ctm, Wolf, Manitech, KMM, SZM, Hzm, STROER i innych
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 30 mm |
| Szerokość całkowita | 363 mm |
| Długość całkowita | 363 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | 363 mm |
| Waga | 16 kg |
| Ilość zębów | 120 szt. |
| Szerokość wieńca | 363 mm |
| Średnica zewnętrzna koła | 342 mm |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 80 mm, 12 mm |