Alternator do chińskiego wózka widłowego z silnikiem Yunnei 12V 70A
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Alternator 12V 70A przeznaczony do silników Yunnei w wózkach widłowych, zapewniający niezawodne zasilanie układów elektrycznych maszyny.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 150 mm |
| Szerokość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 170 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 4,7 kg |
| Szerokość maksymalna paska | 23 mm |
| Średnica koła pasowego | 74 mm |
| Napięcie | 12 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 126 mm |