Alternator do silnika Xinchai 3E22, 4E30
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Alternator do chińskich maszyn z silnikiem Xinchai 3E22 i 4E30
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 185 mm |
| Szerokość całkowita | 120 mm |
| Długość całkowita | 195 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 6 kg |
| Szerokość maksymalna paska | 30 mm |
| Średnica koła pasowego | 66 mm |
| Moc | 70A |
| Napięcie | 14 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 170 mm |