Alternator do chińskiego wózka widłowego z silnikiem Mitsubishi S6S 24V
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Alternator używany w wózkach widłowych Lonking LG100 z silnikiem Mitsubishi S6S, może pasować do innych chińskich wózków
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 200 mm |
| Szerokość całkowita | 205 mm |
| Długość całkowita | 145 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 6 kg |
| Szerokość maksymalna paska | 14 mm |
| Średnica koła pasowego | 82 mm |
| Napięcie | 24 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 175 mm |