Rozrusznik do chińskiej ładowarki Gunstig 916 QDJ 3Q5A 24V 5,5kW, APS, WOLF, ZL, Everun
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozrusznik QDJ 3Q5A 24V 5,5kW do ładowarki kołowej Günstig 916 oraz innych chińskich maszyn.
Przeznaczony do uruchamiania silników w trudnych warunkach, kompatybilny z wieloma modelami maszyn.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 170 mm |
| Szerokość całkowita | 120 mm |
| Długość całkowita | 295 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 7,1 kg |
| Średnica otworu centrującego | 82 mm |
| Ilość zębów | 11 szt. |
| Napięcie | 24 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 120 mm |