Rozrusznik do chińskiej koparko ładowarki Gunstig 920 24V 5,8 kW, APS, Everun, Schmidt, WOLF, ZL
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozrusznik 24V o mocy 5,8 kW przeznaczony do modelu Günstig 920 oraz innych chińskich maszyn budowlanych i rolniczych.
Zapewnia sprawny rozruch i dopasowanie do oryginalnych parametrów technicznych.
- Napięcie: 24V
- Moc: 5,8 kW
- Zastosowanie: Günstig 920 oraz inne chińskie maszyny budowlane i rolnicze
- Obudowa odporna na uszkodzenia mechaniczne
- Przystosowany do codziennej pracy w wymagających warunkach
Rozrusznik gotowy do montażu, sprawdzi się w wielu modelach maszyn o podobnych parametrach.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 180 mm |
| Szerokość całkowita | 120 mm |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 7,3 kg |
| Średnica otworu centrującego | 95 mm |
| Ilość zębów | 9 szt. |
| Napięcie | 24 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 12 mm |