Rozrusznik silnika Changchai , Koop Gunstig 8010
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozrusznik silnika Changchai 1-cyl, 1.2kW, przeznaczony do koparki gąsienicowej Günstig 8010 oraz innych chińskich maszyn.
Umożliwia uruchomienie silnika w pojazdach tego typu.
- Zastosowanie: koparka gąsienicowa Günstig 8010 oraz inne chińskie maszyny
- Moc: 1.2kW
- Prosty montaż i wymiana
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 145 mm |
| Szerokość całkowita | 121 mm |
| Długość całkowita | 190 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 3,4 kg |
| Średnica otworu centrującego | 66 mm |
| Ilość zębów | 8 szt. |
| Napięcie | 12 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 102 mm |