Rozrusznik silnika Cummins 6BT LG100 24V 6kW
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozrusznik silnika Cummins 6BT używany w wózkach widłowych Lonking LG100 oraz innych chińskich wózkach.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 210 mm |
| Szerokość całkowita | 120 mm |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 10,5 kg |
| Średnica otworu centrującego | 88 mm |
| Ilość zębów | 10 szt. |
| Napięcie | 24 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 129 mm |