Rozrusznik silnika Nissan K21/K25
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozrusznik do silników Nissan K21/K25
Doskonale sprawdza się w wózkach widłowych, zapewniając szybki i efektywny rozruch.
Najważniejsze zalety:
- Wydajność i moc – 1,2 kW, 12V, co gwarantuje dynamiczny start silnika.
- Łatwa instalacja – precyzyjne dopasowanie do specyfikacji Nissana pozwala na szybki montaż i ogranicza przestoje.
- Kompatybilność – dedykowany do silników Nissan K21 i K25, idealny do wózków widłowych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 125 mm |
| Szerokość całkowita | 125 mm |
| Długość całkowita | 187 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 3,2 kg |
| Średnica otworu centrującego | 71 mm |
| Ilość zębów | 9 szt. |
| Napięcie | 12 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 99 mm |