Rozrusznik do chińskiego silnika Yunnei YN25 QDJ252Y
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozrusznik używany w ładowarkach kołowych z silnikiem Yunnei YN25
24V, 5.5 kW, 11 zębów
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 175 mm |
| Szerokość całkowita | 130 mm |
| Długość całkowita | 295 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 7,5 kg |
| Średnica otworu centrującego | 81,5 mm |
| Ilość zębów | 11 szt. |
| Napięcie | 24 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 121 mm |