Silnik kpl. FAW4DW91-45
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc znamionowa/prędkość znamionowa: 33/2300(kW/r/min)
Emisja spalin przy pełnym obciążeniu: ≤2.0
Poziom emisji spalin: eMark III
Chłodzony cieczą (wodą)
Typ silnika: rzędowy
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 710 mm |
| Szerokość całkowita | 540 mm |
| Długość całkowita | 740 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Chłodzenie | cieczą |
| Moc (KM) | 45 KM |
| Pojemność | - cm3 |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Rodzaj paliwa | diesel |