Silnik kpl. Changchai Koop 8010
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Silnik kpl. Changchai 1-cylindrowy chłodzony powietrzem stosowany w minikoparce gąsienicowej gunstig 8010
Szeroki zakres zastosowań silnika
Moc znamionowa/prędkość znamionowa: 7,5/3000(kW/r/min)
Typ silnika: rzędowy
Odpalany ręcznie
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 494 mm |
| Szerokość całkowita | 441 mm |
| Długość całkowita | 417 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 50 kg |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Moc (KM) | 10 KM |
| Pojemność | 498 cm3 |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Rodzaj paliwa | diesel |