Filtr hydrauliczny 1028284
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny 1028284 to element przeznaczony do oczyszczania oleju hydraulicznego z zanieczyszczeń stałych. Stosowany w układach hydraulicznych wózków widłowych i maszyn przemysłowych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 85 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,23 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 72 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 65 mm |
| Średnica wewnętrzna | 18,5 mm |
| Gwint | M20 |