Filtr hydrauliczny 2084224
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny 2084224 to element służący do oczyszczania oleju hydraulicznego z zanieczyszczeń, co pomaga utrzymać sprawność i trwałość układu hydraulicznego.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 107 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,58 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 96 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 71 mm |
| Średnica wewnętrzna | 62 mm |
| Gwint | 1 UNF |