Filtr Hydrauliczny Baldwin BT9553
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny Baldwin BT9553 to filtr typu „spin-on” (przykręcany), stosowany do układów hydraulicznych lub przekładniowych. Filtr ten jest stosowany w:
- koparko-ładowarkach JCB 3CX i 4CX
- ładowarkach teleskopowych 540-140, 540-170, 535-140 Hi Viz, czy
- ładowarkach TM310, TM310 Agri, TM310S, TM310-WM.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 123 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,58 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 96 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 62 mm |
| Gwint | 1 – 12 |