Filtr hydrauliczny do chińskiej koparko ładowarki Gunstig, Everun, APS, Wolf, Schmidt
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny do chińskiej koparko ładowarki Gunstig, Everun, APS, Wolf, Schmidt
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 70,5 mm |
| Szerokość całkowita | 70,5 mm |
| Długość całkowita | 172 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,72 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 70,5 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 54 mm |
| Średnica wewnętrzna | 32 mm |
| Gwint | M42 |