Filtr hydrauliczny Donaldson P550252
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny Donaldson P550252
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 128 mm |
| Szerokość całkowita | 128 mm |
| Długość całkowita | 265 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 1,6 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 128 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 120 mm |
| Średnica wewnętrzna | 38 mm |
| Gwint | 1 1/2 UN |