Filtr Hydrauliczny Donaldson P764367
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny Donaldson P764367 typu spin-on. Zapewnia skuteczne oczyszczanie płynu roboczego o dokładności filtracji rzędu 9 mikronów przy Beta 200 i 11 mikronów przy Beta 1000, co przekłada się na dłuższą żywotność i niezawodną pracę hydrauliki. Stosowany jest przede wszystkim w układach hydraulicznych maszyn budowlanych i przemysłowych, sprawdzając się w takich modelach jak ładowarki kołowe i koparko-ładowarki różnych marek (np. Liebherr, New Holland, Case) oraz w układach Sauer/Sundstrand o oznaczeniu 11004918.
Dane techniczne
| Długość całkowita | 181 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 1 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 97 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 70 mm |
| Średnica wewnętrzna | 63 mm |
| Gwint | 1 3/8-12 UN |