Filtr oleju hydraulicznego skrzyni biegów JX0807
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju hydraulicznego do skrzyni biegów (model JX0807), zaprojektowany w celu skutecznego usuwania zanieczyszczeń z oleju, zapewniając prawidłowe działanie i trwałość mechanizmu przekładniowego.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 105 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,5 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 94 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 62 mm |
| Gwint | 18 mm |