Filtr paliwa 402034
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa 402034 – jego zadaniem jest usuwanie zanieczyszczeń (osadów, cząstek stałych, wody) z paliwa przed jego dostaniem się do układu wtryskowego lub silnika. Jest stosowany w maszynach budowlanych i urządzeniach przemysłowych, w tym w koparkach i minikoparkach.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 121 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,33 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 84 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 62 mm |
| Średnica wewnętrzna | 53,5 mm |
| Gwint | 3/4 UNF |