Filtr oleju 5299223
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju 5299223 przeznaczony do skutecznego oczyszczania oleju silnikowego z zanieczyszczeń powstających podczas pracy jednostki napędowej. Może pasować do wózków widłowych i ładowarek.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 102 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,3 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 78 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 70 mm |
| Średnica wewnętrzna | 62 mm |
| Gwint | 17,3 mm |