Filtr oleju 987850
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju 987850 przeznaczony do skutecznego oczyszczania oleju silnikowego z zanieczyszczeń. Zapewnia prawidłową cyrkulację oleju i pomaga utrzymać właściwe smarowanie silnika. Pasuje do wybranych modeli maszyn budowlanych i rolniczych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 82 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,37 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 94 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 62 mm |
| Gwint | M20 |