Filtr oleju Donaldson P550162
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju Donaldson P550162
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 88 mm |
| Szerokość całkowita | 80 mm |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,3 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 80 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 63 mm |
| Średnica wewnętrzna | 18 mm |
| Gwint | M20 |