Filtr oleju MAHLE OC230
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr MAHLE OC 230 to filtr oleju, który montuje się w silniku w celu mechanicznego zatrzymywania zanieczyszczeń oraz zapewnienia właściwej cyrkulacji i czystości oleju silnikowego. Zapobiega przedostawaniu się brudnych cząstek do wnętrza silnika, co wspiera jego właściwe smarowanie i ochronę podzespołów. Stosowany w silnikach takich jak Mitsubishi, Hyundai, Kia i inne.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 66,1 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,27 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 78 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 62,5 mm |
| Średnica wewnętrzna | 46 mm |
| Gwint | M20x1,5 |