Filtr oleju Nissan H20 H25 1405770
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju 1405770 przeznaczony do silników Nissan H20 oraz H25, stosowanych m.in. w wózkach widłowych i maszynach przemysłowych. Może pasować do innych silników pod warunkiem zgodności parametrów konstrukcyjnych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 77 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,33 kg |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Średnica zewnętrzna | 82,5 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 63,3 mm |
| Średnica wewnętrzna | 17,46 mm |
| Gwint | 3/4 UNF |