Filtr oleju OP 588
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju OP 588 to filtr przykręcany (spin-on). Służy do oczyszczania oleju silnikowego z cząstek stałych, zanieczyszczeń i nagaru, chroniąc tym samym elementy silnika przed zużyciem. Stosowany w pojazdach marek Ford i Nissan, w modelach takich jak Maverick, Patrol, Navara, Primera i innych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 131 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,62 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 97 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 73 mm |
| Średnica wewnętrzna | 64 mm |
| Gwint | 1' - 12 UNF |