Filtr oleju OP570
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju OP570
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 85 mm |
| Szerokość całkowita | 77 mm |
| Długość całkowita | 77 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,4 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 77 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 71 mm |
| Średnica wewnętrzna | 16 mm |
| Gwint | M18 |