Filtr oleju OP588/1
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju Filtron OP588/1 służy do oczyszczania oleju silnikowego z zanieczyszczeń powstających podczas pracy jednostki napędowej. Przeznaczony do stosowania w wybranych pojazdach marek takich jak Fiat, Ford, Nissan, Peugeot czy Citroën.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 130 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,44 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 94 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 17,5 mm |
| Gwint | 3/4 UNF |