Filtr oleju SF-Filter SP 5186
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju SP 5186 marki SF‑Filter służy do oczyszczania oleju silnikowego z cząstek zanieczyszczeń, co wspomaga prawidłowe działanie i trwałość jednostki napędowej. Stosowany w maszynach marek AUSA, Bobard, Caterpillar, Doosan, Eurocomach, Hyundai, Ingersoll-Rand, Kobelco, Nagano, New Holland, Nissan, Hanix, Pel-Job, Maxima, Volvo.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 101 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,63 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 102 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 99 mm |
| Średnica wewnętrzna | 88 mm |
| Gwint | 25,4 mm |