Filtr oleju SP 4975
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SF-Filter SP 4975 to przykręcany filtr oleju silnikowego. Może pasować zarówno do maszyn roboczych takich jak wózki widłowe i ładowarki, ale także do samochodów osobowych i dostawczych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 78 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,458 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 93 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 87 mm |
| Średnica wewnętrzna | 78,5 mm |
| Gwint | 13/16-16 UNF-2B |