Filtr oleju Toyota 5FG25 silnik 4P
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju do Toyota 5FG25 z silnikiem 4P
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 98 mm |
| Szerokość całkowita | 95 mm |
| Długość całkowita | 95 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,4 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 95 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 17 mm |
| Gwint | 3/4 UNF |