Filtr oleju WIX 51459E
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju WIX 51459E typu „spin-on”. Stosuje się go w maszynach ciężkich i przemysłowych — m.in. w ciągnikach, koparkach, ładowarkach, maszynach budowlanych oraz silnikach stosowanych w sektorze rolniczym i budowlanym. Pasuje on do maszyn z silnikami Perkins, Case, Caterpillar, Iveco, Massey-Ferguson i innymi.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 170 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,64 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 95 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 62,5 mm |
| Gwint | 3/4-16 UNF |