Filtr oleju Xinchai 4E30 Euro 5
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju Xinchai Euro 5 Lonking LG50
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 87 mm |
| Szerokość całkowita | 109 mm |
| Długość całkowita | 109 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 1,3 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 109 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 71,5 mm |
| Średnica wewnętrzna | 17 mm |
| Gwint | M19 |