Filtr gazu fazy ciekłej kpl. kątowy
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr gazu fazy ciekłej kpl. kątowy
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 48 mm |
| Szerokość całkowita | 48 mm |
| Długość całkowita | 120 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,8 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 21,5 mm |
| Średnica wewnętrzna | 20 mm |