Filtr paliwa do wózka widłowego Komatsu 1047615
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa do wózka widłowego Komatsu
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 85 mm |
| Szerokość całkowita | 85 mm |
| Długość całkowita | 140 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,8 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 85 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 43 mm |
| Średnica wewnętrzna | 36 mm / 17 mm |
| Gwint | M36 / 3/4 UNF |