Filtr paliwa Donaldson P556245
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa Donaldson, wysokiej jakości filtr pasujący do wielu maszyn budowlanych i wózków widłowych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 73 mm |
| Szerokość całkowita | 84 mm |
| Długość całkowita | 84 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,23 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 84 mm |
| Średnica wewnętrzna | 39 mm / 18,5 mm |