Filtr paliwa Hengst H70WK09
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa Hengst H70WK09 to element układu zasilania silnika, służący do oczyszczania paliwa z zanieczyszczeń i wody przed jego doprowadzeniem do wtryskiwaczy. Stosowany jest w pojazdach ciężarowych oraz maszynach rolniczych i budowlanych marek takich jak MAN, Mercedes-Benz, Deutz, Claas i innych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 195 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,65 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 99 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 71 mm |
| Średnica wewnętrzna | 62,5 mm |
| Gwint | M14x1,5 |