Filtr paliwa Lonking LG70DT do silnika Yuchai Euro5
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa Lonking LG70DT do silnika Yuchai Euro5 60000-1105140; 937GH6577C2; B0700000469. Dedykowany do ładowarek Lonking LG70DT z silnikiem Yuchai Euro 5. Skutecznie oczyszcza paliwo z zanieczyszczeń i wody, chroniąc wtryskiwacze oraz inne elementy układu paliwowego przed uszkodzeniem.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 96 mm |
| Szerokość całkowita | 96 mm |
| Długość całkowita | 146 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,7 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 146 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 16,5 mm |
| Gwint | M18 |