Filtr paliwa MAHLE KC 236
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa MAHLE / Knecht KC 236. Ten filtr stosowany jest w wybranych modelach Nissan, m.in. w pojazdach takich jak Bluebird, Cherry III, Laurel, Patrol (seria III) czy Sunny I oraz w modelach typu URVAN.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 110 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,4 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 81 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 62,5 mm |
| Średnica wewnętrzna | 52 mm |
| Gwint | 3/4"-16UNF-2B |