Filtr paliwa Xinchai 4E30 Euro 5
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa do silnika Xinchai Euro 5, pasuje do wózka Lonking LG50
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 96 mm |
| Szerokość całkowita | 95 mm |
| Długość całkowita | 136 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 1,2 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 96 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 16 mm |
| Gwint | M12 |