Filtr przekładniowy 4606531
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr przekładniowy 4606531. Przeznaczony do oczyszczania oleju w układzie skrzyni biegów i przekładni. Może być stosowany w wózkach widłowych, ładowarkach i innych pojazdach przemysłowych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 28 mm |
| Szerokość całkowita | 28 mm |
| Długość całkowita | 113 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,02 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 28 mm |
| Średnica wewnętrzna | 24 mm |