Mini wywrotka gąsienicowa Günstig Wozidło DT10
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dodatkowe uwagi
Miniwywrotka gąsienicowa Günstig DT10
-
ładowność 1000 kg
-
waga 500 kg
-
silnik Briggs & Stratton XR2100
-
benzyna
-
moc 10 kW
-
max. prędkość do 4,2 km/h
-
pokonywanie wzniesień 30%
-
napęd hydrostatyczny
-
przepływ hydrauliczny 21,6 l/min
-
gąsienice gumowe 180x72x34
Dane techniczne
| Model | Wozidło DT10 |
| Rok produkcji | 2025 |
| Moc | 10/13 kW/KM |
| Ładowność | 1000 kg |
| Silnik | Briggs & Stratton XR2100 |
| Przeniesienie napędu | gąsienice |
| Wywrot | jednostronny |
| Wymiary transportowe | 1690x800x1140 mm |