Miniładowarka 3 kołowa Gunstig 803
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kompaktowa i zwrotna ładowarka kołowa Günstig 803 idealnie nadaje się do pracy w ciasnych korytarzach oraz niewielkich przestrzeniach. Znajdzie zastosowanie w rolnictwie, ogrodnictwie, hodowli zwierząt, a także podczas prac rozbiórkowych.
- silnik benzynowy Rato R740D Euro5
- moc 15 kW / 20 KM, 3600 RPM
- udźwig do 350 kg
- wysokość do sworznia mocowania osprzętu 1880 mm
- wysokość przeładunkowa +/-1550 mm (widły)
- waga +/-520 kg
- ogumienie 18x8.50-8 (terenowe)
- standardowa łyżka 0,2 m3
- hydrostatyczny układ przeniesienia napędu 3WD
- prędkość jazdy do 12 km/h
- promień skrętu +/-1993 mm
- dodatkowa hydraulika na przednim ramieniu
- oświetlenie LED
- szybkozłącze
- wymiary transportowe +/-1854x993x1304 mm
- w zestawie łyżka 1000 mm
- opcja: widły 800 mm
Prezentacja
Dane techniczne
| Model | 803 |
| Rok produkcji | 2025 |
| Moc | 15/20 kW/KM |
| Pojemność łyżki | 0,2 m³ |
| Ładowność | do 350 kg |
| Silnik | Rato R740D Euro5 |
| Przeniesienie napędu | 3WD |
| Prześwit | 130 mm |
| Opony | 18x8.50-8 (terenowe) |
| Promień skrętu | 1993 mm |