Czujnik biegu jałowego (luzu)Toyota 5FG 6FG
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik biegu jałowego stosowany w wózkach widłowych Toyota 5FG 6FG oraz innych wyposażonych w silnik Isuzu
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 30 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 30 mm |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ - mm |
| Waga | 0,08 kg |
| Oporność | - Ω |
| Napięcie | - V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | M 16 |