Czujnik indukcyjny
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik indukcyjny, czujnik położenia, stosowany do kontroli przesuwu taśmy transmisyjnej
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 30 mm |
| Szerokość całkowita | 30 mm |
| Długość całkowita | 86 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,12 kg |
| średnica | 30 mm |
| wysokość | 30 mm |
| szerokość | 30 mm |
| długość | 66 mm |
| waga | 0,120 kg |