Czujnik świateł stopu Toyota 5 6 7
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik świateł stopu dla wózków widłowych Toyota 5/6/7 FG
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 25 mm |
| Szerokość całkowita | 15 mm |
| Długość całkowita | 55 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ⌀ - mm |
| Waga | 0,03 kg |
| Oporność | - Ω |
| Napięcie | - V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | M 10 |