Dolna tulejka sworznia mocowania masztu Toyota 8FG (4040)
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dolna tulejka sworznia mocowania masztu stosowana w wózkach widłowych Toyota 8FG
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 44 mm |
| Szerokość całkowita | 40 mm |
| Długość całkowita | 44 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ⌀ 44 mm |
| Waga | 0,078 kg |
| Średnica wewnętrzna | 40 mm |
| Średnica zewnętrzna | 44 mm |
| Szerokość | 40 mm |