Elektromagnetyczny wyłącznik prądu Gunstig 24V 100A
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elektromagnetyczny wyłącznik bezpieczeństwa prądu stosowany we wszystkich maszynach Gunstig, 24V 100A
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 50 mm |
| Szerokość całkowita | 68 mm |
| Długość całkowita | 75 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ - mm |
| Waga | 0,3 kg |
| Natężenie elektryczne | 100A |
| Napięcie elektryczne | 24V |