Felga 7.00-15 z pierścieniem do wózka Lonking LG30-35 (opona 28x9-15)
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Felga 7.00-15 z pierścieniem do wózka widłowego Lonking LG30-35 oraz innych chińskich wózków widłowych, opona 28x9-15
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 250 mm |
| Szerokość całkowita | 465 mm |
| Długość całkowita | 465 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ 465 mm |
| Waga | 26,65 kg |
| Rodzaj opony | - |
| Typ felgi | z pierścieniem |
| Średnica centrująca (T) | ⌀ 150 mm |
| Średnica otworu montażowego (E) | ⌀ 32 mm |
| Rozstaw otworów montażowych (G) | 99 mm |
| Rozstaw otworów na śruby (W) | 202 mm |
| Szerokość felgi (A) | 220 mm |
| Średnica felgi (D) | ⌀ 378 mm |
| ET | 180 mm |